ביטוח מהווה סוג של השקעה. אנו מתחזקים על ידי תשלום הפרמיות את רשתות הביטחון הקריטיות ביותר שלנו ומבטיחים כי בכל צרה שעשויה להתרגש על החיים, יש לנו כיסוי. רובנו נפריש תשלומים למוסד לביטוח לאומי רוב חיינו ואנו עושים זאת מתוך אמונה כי זהו כלי חיוני וחשוב לניהול הסיכונים שלנו וביום פקודה, הוא יעמוד לרשותנו. למרבה הצער, תביעות אובדן כושר עבודה רבות נדחות על ידי חברות הביטוח והמוסד לביטוח לאומי ומותירה מבוטחים רבים עומדים אל מול שוקת שבורה. אם נענית בדחיה על ידי חברת הביטוח בכל תביעה בגין תאונות, פציעות ומחלות אשר מונעות ממך להמשיך ולעבוד, חשוב לפעול מהר ולקבל את הייעוץ המתאים על ידי עורך דין המתמחה בתחום.

 

מהו אובדן כושר עבודה?
אובדן כושר עבודה מהווה הגדרה ביטוחית הנכללת בביטוח הפנסיוני שלך, במסגרת הביטוח הלאומי ועשוי אף להוות חלק מביטוחים פרטיים שרכשת בחלוף השנים. בכל מקרה בו תתקבל הכרה במוגבלות שאינה מאפשרת לך לעבוד, תזכה אותך הפוליסה בתשלומי פיצויים. הרפורמה שנערכה בשנים האחרונות בביטוחי הבריאות, מבטיחה כיום פוליסה אחידה וברורה מול כל אחד מפתרונות הביטוח ללא הפתעות. נכון להיום, כל מחלה, תאונה או פגיעה אחרת הפוגעת בכושר עבודתו של המבוטח בשיעור של 75% ומעלה תוגדר כאובדן כושר עבודה.
הטיעונים לדחייה הם רבים.

ישנן תואנות רבות בהן מנסה חברת הביטוח להסיר אחריות מהמבוטח. כשזה מגיע לעורך דין אובדן כושר עבודה תל אביב מציעה גורם מקצועי מהשורה הראשונה. הכהן – ברק משרד עו"ד ונוטריון פועל כארבעה עשורים בתחום תביעות הביטוח ובעל היכרות מעמיקה עם אופן התנהלותן של חברות הביטוח והמוסדות השונים. הניסיון רב השנים סיפק בידינו ידע מקצועי רב המאפשר לספק מענה יעיל בכל תביעה ולסייע למבוטחים לקבל את המגיע להם. במהלך תיק כזה, אלו כמה מהטיעונים הנפוצים שאנו עשויים להיתקל בהם:
• ברוב המכריע של המקרים, תטען חברת הביטוח כי כושר העבודה של המבוטח כלל לא נפגע.
• במקרים אחרים, נשמעת טענה כי הוסתר מצב רפואי קודם אשר גורם כעת לאובדן כושר העבודה.
• לבסוף, עשויה חברת הביטוח לטעון כי הכיסוי הספציפי עמו מתמודד המבוטח אינו כלול בפוליסה.

כדי להתמודד עם טיעונים אלו ורבים אחרים, אנו מגייסים את כלל הידע המקצועי שלנו ופועלים בשיתוף עם מומחים רפואיים בעלי ניסיון במתן חוות דעת משפטיות כדי לסייע לך למצות את כל זכויותיך מול חברת הביטוח. אנו זמינים עבורך בכל עת ונשמח לספק לך ייצוג ראוי.