אנשים מרגישים בטוחים כאשר הם הולכים למקום העבודה שלהם, אך אף פעם אין לדעת מתי יכה הגורל. פגיעות קורות בכל מקום, גם באתרי הבנייה, שם הפגיעות נפוצות, ואפילו במשרד הנעים והממוזג, כאשר אפשר ליפול ולהחליק על הרצפה לאחר ביקורה של המנקה. יש אין ספור פגיעות שונות ומשונות שאפשר לספוג בשעות העבודה, בין אם באופן מידי או בין אם לאחר שנים של נזק שמחלחל.

תאונות בזמן העבודה הן נפוצות מאוד והרבה אנשים לא יודעים שגם תאונת דרכים שמתרחשת בזמן ההגעה לעבודה או בחזרה הביתה, נחשבת כתאונת עבודה. לאחר התאונה, כאשר צריך לתבוע את חברת הביטוח ואולי אפילו את המעביד, רבים הולכים לאיבוד ולא בהכרח יודעים מה לעשות. לכן, יש צורך בליווי צמוד של עורכי דין לתאונות עבודה אשר יעזרו לכם להשיג את הכסף המגיע לכם.

לפנות לכתובת הנכונה
יש לא מעט נפגעי תאונות עבודה שלא מקבלים את הסכומים המגיעים להם, מפני שחברות הביטוח לא תמיד ששות לשלם. חברות הביטוח הן חברות חזקות שלפעמים מנצלות פרצות שונות בחוק כדי לשלם פחות. עם עזרה של עורכי הדין המתאימים, אפשר לצאת למלחמה בליוויו של איש מקצוע מנוסה שיעזור לכם להשיג את מה שמגיע לכם כדי לחיות בכבוד, לבטח אם איבדתם את כושר העבודה שלכם.

הדבר הנכון לעשות הוא למצוא את עורך הדין המתאים בהתאם לאופי התאונה. עו"ד לנזקי גוף יעזור במקרה של תאונה בה נפצעתם בצורה ספציפית, ומנגד, עורך דין נכות כללית יעזור כאשר הפגיעה היא מקיפה יותר. זאת כמובן כאשר מוציאים מהמשוואה את המחלות שעלולות להיגרם בעקבות שהות ממושכת במקום עבודה לא בריא, ודורשות גם הן התייחסות של עורך דין ספציפי. מציאת עורך הדין הנכון יכולה להיות קריטית בהצלחת התהליך כולו. כדאי ואף מומלץ מאד לחפש עו"ד המציע מענה מקיף ורחב יותר. חשוב מאד לפנות לעורך הדין לפני שנמסרה גרסה לגורם כלשהו, בין אם זה הביטוח הלאומי, משרד העבודה או המשטרה, למעט מידע מסירת מידע חיוני לטיפול הרפואי.