רשלנות רפואית

­

רשלנות רפואית

למרבה הצער, לא אחת נפגעים מטופלים עקב טיפול שגוי או בלתי הולם שקיבלו על ידי מומחה או מוסד רפואי. מקרים חמורים אלו עשויים להוות עילה לתביעת רשלנות רפואית, ולקבלת פיצויים כספיים בגין נזקים ממוניים, כאב וסבל. מודעות הציבור לנושא זה גוברת ורבים מן המטופלים שנחשפים למקרי רשלנות רפואית במסגרת הטיפול הרפואי שניתן להם, יודעים כבר שיש באפשרותם לתבוע פיצויים על נזקיהם.
כל אדם בישראל זכאי לקבל טיפול רפואי סביר ומקובל וכאשר טיפול זה חורג מסטנדרט ההתנהגות הסבירה והפרקטיקה הרפואית המקובלת ונגרם לחולה נזק – נכות או מוות – זוהי רשלנות רפואית. עניין נוסף חשוב בתחום הרשלנות הרפואית הוא נושא ההסכמה מדעת של המטופל לטיפול הרפואי אותו הוא עומד לקבל לפני קבלתו וזכותו של המטופל לאוטונומיה על גופו.
למרבה הצער רשלנות רפואית יכולה לגרום לנזקי גוף קשים ביותר, נכויות גבוהות לצמיתות ואף מקרי מוות, יעוץ מקצועי יאפשר הערכה נכונה של סיכויי תביעתכם וימנע מכם הוצאות כספיות מיותרות, סבל ובזבוז זמן יקר. לא כל נזק רפואי הנו עילה לתביעה.
בתביעות מסוג זה יש למשרדנו ניסיון רב ומומחי תביעות הרשלנות הרפואית במשרדנו בסיוע צוות רופאים מומחים יסייעו לכם במימוש מלוא זכויותיכם. משרדנו פועל במרץ מול המוסדות הרפואיים והחברות המבטחות אותם, תוך הסתייעות בחוות דעת של מיטב המומחים בארץ. זאת, במטרה להשיג ללקוחותינו את מרב הפיצויים המגיעים להם, והנחוצים לצורך שיקומם ושמירה על איכות חייהם. קבלת חוות דעת מרופא בעל מומחיות מתאימה הינה אחת הפעולות המורכבות והחשובות. יש צורך בבקיאות בדבר יחסי הגומלין הגלויים והנסתרים בין מומחים ומוסדות שונים.

צור קשר
close slider