נזקי גוף בגין רשלנות – נפילה במקום ציבורי

­

barak_lawyer 16למרבה הצער, הדרכים והמקומות הציבוריים בישראל עמוסים במפגעים ומכשולים, שלא אחת גורמים לנפילות ולפציעות. מדובר בין היתר באולמות אירועים, בתי קפה, מסעדות, גנים ציבוריים ופרטיים, משרדי וממשלה – ולמעשה כל מקום המיועד לציבור כללי או ספציפי.
משרדינו מתמחה בתביעות נזקי גוף בגין רשלנות וילווה אותך בקבלת סיוע ומימוש מלוא זכויותייך בתביעות:
מסוג זה. מצ"ב דוגמאות:
לקוחה שלנו נפלה ברחוב עקב “בור” שהיה במדרכה (גומה של עץ). העירייה טענה כי הלקוחה הייתה יכולה להבחין בבור – בגומה, כי איש לא נפל שם ושאר טענות שעיקרן שהלקוחה שלנו האשמה ולא העירייה.בבית המשפט הציע השופט להתפשר לאחר שהודיע כי הייתה רשלנות מצד העירייה (וזאת לאחר שהצגנו בפניו תמונות – צילומים של המקום) ומאחר שנגרמו לאישה שבר באף ופגיעות נוספות – הציע גם פיצוי הולם שנתקבל על דעת מבטחי העירייה והסכם הפשרה קיבל תוקף של פסק-דין.
במקרה אחר בחוף הכרמל נתקל לקוח שלנו במעקה בטון סביב עץ והעיריה טענה כי היה חייב להבחין במעקה. בתביעה שהגשנו פסק השופט כי לא ניתן היה להבחין במעקה בשעת התאונה והלקוח זכה בפיצוי נאה.
אם נפצעתם עקב נפילה במקום ציבורי, משרדנו יעשה הכול על מנת להבטיח את מיצוי זכויותיכם מול הגורם האשם, ולמול חברות הביטוח המבטחות אותו. משרדנו מספק ייעוץ ראשוני ללא תשלום. לייעוץ והערכת סיכויי תביעתך אנא השאר פרטים בלינק המצורף.

צור קשר
close slider