אדם שנפגע בתאונת דרכים זכאי לפיצוי מחברת הביטוח של הרכב בו הוא ישב כנהג או כנוסע ללא תלות בשאלה מי אשם בתאונה. גם נהג שמתנגש עם רכבו בקיר זכאי לפיצוי עבור נזקי הגוף מביטוח החובה של הרכב בו הוא ישב. אם נפגעת בתאונת דרכים הינך זכאי לפיצוי אשר גובהו נקבע בהתאם למהות הפגיעות, נתוניך האישיים (גיל, מקצוע, שכר) ,בשאלה האם הפגיעה הותירה מגבלה קבועה – נכות ובשאלה מי מטפל בתביעתך…

משרדנו מטפל בנפגעי תאונות הדרכים ופועל לקבלת פיצוי מקסימלי לנפגע מתוך נסיון של 36 שנות עבודה בתחום. הטיפול מתחיל מיד עם קבלת ההודעה, יצירת קשר עם הנפגע ומשפחתו ותדרוך מפורט לגבי מלוא זכויותיך. במקרה הצורך אנו פועלים לקבלת תשלום מיידי "על חשבון" התביעה כבר עם קבלת הטיפול בתביעה למי שנפסקו מקורות פרנסתו עפ"י החוק. אנו נלווה אותך בהליך מינוי הרופאים המומחים אשר קובעים מהו שעור הנכות שנגרמה עקב התאונה. בהתאם לשיעור הנכות עורכים את חישוב הפיצוי המגיע לך ונפעל בנחישות לקבלת הפיצוי הגבוה ביותר אם בהסדר עם חברת הביטוח ואם בפסק-דין כאשר הצעת חברת הביטוח נראית כלא סבירה בנסיבות.

גם נפגע שלא נותרה לו נכות עקב התאונה זכאי לפיצוי הולם עבור "כאב וסבל", הפסד ימי עבודה הוצאות ועוד. במקרה זה מדובר בהליך פשוט ומהיר בו יש למסור לעוה"ד את המסמכים ותוך מספר חודשים מועט של מו"מ מתקבלת הצעת פשרה מחברת הביטוח.

נפגע שנותרה לו מגבלה קבועה – נכות, ממונה רופא לבדיקת שיעור נכותו בהסכמה עם חברת הביטוח או בהליך התביעה בביהמ"ש ולאחר קביעת הנכות או הנכויות במספר תחומים עורכים את חישוב הנזקים לעבר ולעתיד בגין הפסד השתכרות, הוצאות, עזרת הזולת ומנהלים מו"מ לפשרה בין הצדדים או מקבלים הצעת פשרה מביהמ"ש. במידת הצורך נשמעות הראיות בתביעה שמיעת עדויות הנפגע ועדיו והמומחים הרפואיים וניתן פס"ד הקובע את גובה הפיצוי.

אנו נטפל בתביעתך במסירות ובמקצועיות ונדאג כי תקבל את הפיצוי המקסימלי בגין פגיעתך בתאונה

תביעות על פי פוליסות ביטוח: במקרים רבים הנפגעים בתאונות דרכים לא מודעים לכך שהם יכולים לתבוע בנוסף לתביעה נגד מבטחי הרכב–גם את חברת הביטוח בפוליסות של "ביטוח מנהלים" "ביטוח חיים" "ביטוח תאונות אישיות" בשל תאונה ו/או מחלה בהן קיים כיסוי לאובדן כושר עבודה, פטור מתשלום פרמיות בתקופת אובדן הכושר ונכות מתאונה.

בתביעות אלה יש למשרדנו ניסיון רב והן מצריכות ידע מיוחד לגבי אופן החישוב של הפיצוי עפ"י "טבלאות" שונות שהוכנסו לפוליסות ולא רק את הידע לגבי הנכות הרפואית.כמו כן קשור הפיצוי להגדרות עיסוקי הנפגע ונושאים נוספים – ולמשרדנו ניסיון רב והישגים מוכחים בתביעות מסוג זה. לפרטים נוספים אודות תביעות לפי פוליסות לחץ על הקישור…